Зняли арешт зі зброї накладений в кримінальній справі

Якщо у вас поліція вилучила майно та не повертає його, то інформація в цій статті вам може знадобитися.

В практиці наших адвокатів мала місце справа, де ми повертали вилучений травматичний пістолет. В певний час у нашого клієнта була вилучена травматична зброя: пристрій для відстрілу патронів з гумовими кулями (гладкоствольний самозарядний пістолет) Форт 12 Р, калібром 9 міліметрів. Вилучення відбувалося за протоколом огляду місця події. Після зазначеного вилучення на зброю був накладений арешт за ухвалою слідчого судді. Через певний час були проведені судово-балістичні експертизи на предмет визначення чи не була перероблена зброя і чи має вона смертельну дію. Висновками експертизи було встановлено, що жодних порушень наш клієнт відносно пістолета не здійснював. Після цього відповідною постановою слідчого кримінальне провадження було закрито за відсутністю складу кримінального правопорушення.

Після зазначеного виникла необхідність в скасуванні арешту з пістолета, оскільки у слідчого самостійних повноважень на скасування арешту немає, а майно не може бути повернуто його власникам, так як арешт не скасований судом.

Відповідно нами було підготовлено та подано клопотання про скасування арешту з пістолету та зобов'язання повернути зброю. В обгрунтування поданої заяви ми зазначали, що оскільки кримінальне провадження закрито, а слідчий нема повноважень на зняття арешту, єдиним належним способом захисту власника майна є скасування арешту слідчим суддею.

Наше клопотання було задоволено, арешт був скасований та вилучене майно було повернено нашому клієнту, ухвала про що додається.

Ми допоможемо вам повернути вилучене майно, на яке накладено арешт в кримінальному провадженні.

На консультацію можете записатися за зазначеним номером телефону.

snyali ugolovnyj arest s pistoleta i vernuli ego vladeltsu