Скасували виконавчий лист суду про стягнення кредиту

Якщо відносно вас винесли декілька судових рішень про стягнення кредитного боргу, то інформація в цій статті вам знадобиться.

До нас звернувся клієнт, який був позичальником за іпотечним кредитним договором укладеним з АТ «ВТБ банк». З часом кредит, внаслідок ліквідації вказаного банку, був проданий колекторам ТОВ «Глобал спліт». Проблемність ситуація полягала в наступному: відносно нашого клієнта було винесено два рішення про стягнення кредитної заборгованості по одному кредитному договору. Раніше банки практикували таку схему по іпотечним кредитам – подавати позов до суду про стягнення кредитної заборгованості та про звернення стягнення на предмет іпотеки. Відповідно виникала подвійна відповідальність, оскільки і в першому судовому рішенні фіксували розмір боргу і в другому рішенні фіксували ту ж саму суму боргу.

По одному з рішень суду були проведені публічні торги і була продана іпотечна нерухомість. Для клієнта це був кращий варіант і він таким чином хотів закрити кредит. Але банк не дивлячись на продаж майна та покриття боргу в повному обсязі, не захотів закривати виконавче провадження по іншому судовому рішенню.

Відповідно виникла необхідність в закритті виконавчого провадження без сплати виконавчого збору. Варіантом зазначеного закриття було тільки визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню.

Нами була подана до суду відповідна заява з викладом всіх обставин та документів і вона була задоволена. Відповідна ухвала суду була зкерована до виконавчої служби і виконавче провадження було закінчено.

Якщо вам потрібна допомога в захисті ваших прав в кредитних спорах, ви можете звернутися до наших адвокатів.

otmenili ispolnitelnyj sudebnyj list po kreditu