Виписали людей з житла швидко без суду

Якщо вам потрібно швидко виписати (зняти з реєстрації місця проживання) певних осіб, в тому числі і дітей, інформація в цій статті вам знадобиться.

До на звернувся клієнт, який придбав квартиру за договором купівлі-продажу, але в цій квартирі були зареєстровані члени сім’ї колишнього власника квартири і виникла необхідність в знятті їх з такої реєстрації (в їх виписці).

Замість того, щоб звертатися до суду і судитися дуже довго, ми пішли по коротшому шляху. Наші клієнт пішов до центру надання адміністративних послуг відповідної районної адміністрації та подав заяву про зняття осіб, що були зареєстровані в його квартирі, з реєстрації проживання. У задоволенні вказаної заяви було відмовлено.

Після цього ми звернулися в адміністративному порядку до державної міграційної служби зі скаргою на незаконну бездіяльність зазначеного реєстраційного органу. Через півтора місяці після подання нами скарги, вона була задоволена. Були дані обов’язкові до виконання приписи щодо зняття з реєстрації прописаних осіб і ЦНАПом вони були виконані і було виписано вказаних людей.

Якщо ви власник житла і вам потрібно швидко виписати осіб, що прописані в цьому житлі, адвокати нашої компанії вам в цьому допоможуть.

Консультацію ви можете отримати за вказаним телефоном.

vipisali lyudej z zhitla shvidko bez sudu