Юридична допомога військовозобов'язаним в ТЦК СП по новому закону про мобілізацію 2024 (зразки документів)

Хто з військовозобов’язаних працівників (чоловіки і жінки) обов’язково мають оновити дані за 60 днів Якщо дані вже оновлювалися в 2023 році чи до травня 2024, як бути?

Способи оновлення даних: дієві і не дуже. Чи можна направити роботодавцю до ТЦК оновлення даних військовозобов’язаних працівників? ВЛК знову?

Як оплатити та протабелювати робочий день працівнику, який оновлював дані та проходив ВЛК Як діяти роботодавцю та які ризики і штрафи очікувати, якщо військовозобов’язаний працівник не оновив дані за 60 днів?

Яка відповідальність, заходи впливу і штрафи очікують військовозобов’язаних працівників, якщо вони не оновлять дані за 60 днів

Надаємо послуги з незалежного медичного висновку з приводу вашого стану здоров'я по стану придатності до військової служби. Вказаний незалежний медичний висновок буде корисний для спорів з ВЛК.

Наприклад, ВЛК визнала без огляду кардіолога чоловіка придатного до проходження військової служби. Після цього, був поданий незалежний медичний висновок, за наслідками якого особа було визнана непридатна до військової служби.

Читать дальше
Особливості списання боргів в процедурі банкрутства (як списати всі борги в 2024)

Виконання вимог кредиторів часто здійснюється шляхом реалізації наявного у дебітора майна. При цьому кошти, отримані від продажу, надходять на спеціальний рахунок у банку. Цей процес контролює арбітражний керівник.

Читать дальше
Все, что вы хотели узнать о  банкротстве физлица в 2024 году

Содержание статьи:

Что представляет собой банкротство физического лица?

Как проходит процедура банкротства для физического лица? 

Как влияет военное положение на процесс банкротства в Украине? 

Какие долги можно (или нельзя) списать? 

Читать дальше