Виграли справу та скасували виконавчий документ про стягнення кредиту (зразок рішення)

В цій статті ми розглянемо юридичну ситуацію з приводу визнання виконавчих листів кредитора таких, які не підлягають виконанню. Відповідно до законодавства, визнання будь-яких виконавчих документів (виконавчий лист або виконавчий напис нотаріуса) проводиться через суд. Необхідно розрізняти оскарження дій приватного виконавця та скасування виконавчих документів, оскільки існують різні підстави та різна процедура, в тому числі і наслідки.

Читать дальше
Виграли суд та припинили заставу кредитного авто (зразок рішення суду)

Виграли суд та припинили заставу кредитного авто (зразок рішення суду)

Наш клієнт взяв автокредит та згодом перестав обслуговувати цей кредит. Банк подав в «свій» третейський суд та виграв справу. Сума стягнення була зафіксована в гривні по курсу на момент подачі. Наш кліент сплатив вказаний борг, але банк вимагав доплатити, оскільки курс долара значно виріс.

Читать дальше
Як зняти арешт з майна в 2021 (приклад рішення суду)

Особливість цієї справи полягає в тому, що на автомобіль було накладено застарілий арешт, який значився тільки в базі поліції, але був відсутній в реєстрі рухомого майна. Термін давності арешту давно закінчився. Сума боргу була незначна. Крім того, власник даного автомобіля помер і питання зняття арешту займалися спадкоємці, оскільки вони не могли поставити на облік транспортний засіб в сервісному центрі поліції. Виконавче провадження, на підставі якого було накладено арешт на майно було знищено по закінченню строків давності.

Читать дальше