Списали неустойку насчитанную Фондом Госимущества Украины

Если к вам предъявили требования об уплате неустойки по договору аренды или иск об взыскании неустойки в судебном порядке Фонд Государственного имущества Украины или же его региональные отделения, то информация в этой статье вам понадобится.

Подробнее
Виграли суд у колекторів за позовної давності та повернули авто (приклад рішення суду по колекторам)

Важливо: Виграли суд у колекторів, які викупили кредит у ПАТ «Укрсиббанк». У суді довели пропуск позовної давності і неможливості нарахування відсотків після закінчення терміну договору. Крім того, зупинили публічні торги (сетах) по продажу арештованого автомобіля.

Читать дальше
Виграли суд та стягнули борг, або як втратити частину квартири за борг в 5 000 доларів (Київ)

До нас звернувся клієнт, який за договором фінансування стартапу попросив стягнути проінвестовані фінансові кошти. Вивчивши договір, ми зробили висновок, що у зв'язку з невиконанням своїх зобов'язань за договором, є реальна можливість повернути борг через суд, оскыльки договір був складений таким чином, що на будь-якому етапі, при порушення термінів здачі робіт, інвестор мав право відмовитися від договору та вимагати повернути заборгованість.

Читать дальше
Виграли справу та скасували виконавчий документ про стягнення кредиту (зразок рішення)

В цій статті ми розглянемо юридичну ситуацію з приводу визнання виконавчих листів кредитора таких, які не підлягають виконанню. Відповідно до законодавства, визнання будь-яких виконавчих документів (виконавчий лист або виконавчий напис нотаріуса) проводиться через суд. Необхідно розрізняти оскарження дій приватного виконавця та скасування виконавчих документів, оскільки існують різні підстави та різна процедура, в тому числі і наслідки.

Читать дальше