Виграли справу з розділу майна подружжя в частині поділу боргів Київ

Просмотров: 535

Виграли справу з приводу поділу майна подружжя, яке знаходиться у Вишгородському районі. Специфіка справи полягала в тому, що один з подружжя штучно сформував борг та стверджував в суді, що вказані кошти були отримані та потрачені в інтересах сім'ї, а тому, вказаний борг підлягає також поділу. Таким чином, опонент в суді намагався повісити на нашого клієнта половину контрольованого боргу та накласти арешт на половину майна при його поділі.

Після того, як ми провели експертизу давності підписання договору позики та відкрили кримінальну справу, опонент відмовився від поділу боргу та в суді дав згоду на поділ майна подружжя. Клієнт звернувся до нас по рекомендації, оскільки ми вже провели не один десяток судових процесів та угод з даної специфікою. Якщо не вдається укласти угоду з приводу подружньої власності при розлученні або відразу після нього, сторонам нічого не залишається, окрім як вирішувати питання через суд.

Яке майна не ділиться при розлучені  Київ

Робота з розподілу майна складається, в реалізації вищевказаних принципів. Технічно, роботу можна розділити на наступні етапи:

 1. Збір і оцінка інформації, доказів і прийняття рішення про стратегію і тактику ведення справи
 2. Вживання заходів щодо недопущення розтрати нажитого
 3. Складання позовних документів (позов, відзив на позов, клопотання тощо.)
 4. Пред'явлення позовних документів в установленому порядку Робота в підготовчому судовому засіданні Робота в засіданнях по суті
 5. Робота по реалізації судового рішення.

У суді все потрібно доводити, є пряме обмеження: суддя не має права вірити будь-кому на слово.

Всі дії в ході процесу повинні бути спрямовані на те, щоб переконати суд в наявності або відсутності певних обставин, а значить, у фактичній та юридичній правоті вашої позиції.

Юридичний інструментарій позивача, відповідача, їх адвоката - ваше «зброя», складають письмові та усні:

вимоги і заяви, клопотання, пояснення, відгуки, заперечення, пояснення, зауваження, інші юридично значимі дії.

Судова справа передбачає динаміку: сторони представляють докази і доводи, що вимагає постійної переоцінки руху справи. Залежно від дій позивача і відповідача може виникнути необхідність в різного роду експертизах, висновках фахівців, зауваженнях про заперечення проти дій судді, у відкладенні справи для більш ретельного вивчення. Велика рідкість, коли справа складається лише з позову і відкликання на нього і триває одне судове засідання.

В тему: судова практика з приводу поділу майна подружжя 2020-2021

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

 • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
 • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
 • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
 • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
 • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
 • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
 • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
 • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
 • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

Зразок рішення суду про поділ майна подружжя Вишгород

rudenko