Заява про повернення вилученого фіскальною службою майна

До СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві
04116, м. Київ
вул. Шолуденка, 33/19

Київська місцева прокуратура №1
Адреса: вулиця Антоновича, 39, Київ, 03150

Адвоката Майорова В.О.,

представника громадянина  
- володільця тимчасово вилученого майна
(копія витягу з договору та ордера додається)
Адреса для направлення кореспонденції:
01001, м. Київ,

 Заява
Про повернення майна

26 грудня 2018 року, Слідчим з ОВС ____ СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві під час проведення обшуку приміщення за адресою: Київ, вул. Констянтинівська, було вилучено грошові кошти у розмірі 25400 (двадцять п’ять тисяч чотириста) доларів США та телефон марки Айфон 10 (imei – ) та особистий блокнот, які належать. 

27 листопада 2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження № _______ за статтями ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212, ч. 1,2 ст. 205 ККУ. Обшук проводився на підставі ухвали слідчого судді. Ухвалою слідчого судді було задоволено клопотання старшого слідчого та надано дозвіл провести обшук у приміщенні за адресою: Київ, вул. Констянтинівська, _ В ухвалі зазначено, що нібито приміщення орендується іншими товариствами, а фактично приміщення орендується ТОВ “_________”.

Варто зауважити, що дані грошові кошти, телефон та блокнот є особистою власністю _________

Відповідно до ч. 2 ст. 168 КПК України тимчасове вилучення майна може здійснюватися також під час обшуку, огляду. Частиною 5 ст. 171 КПК України визначено що клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено. У разі тимчасового вилучення майна під час обшуку, огляду, здійснюваних на підставі ухвали слідчого судді, передбаченої статтею 235 цього Кодексу, клопотання про арешт такого майна повинно бути подано слідчим, прокурором протягом 48 годин після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, в якої його було вилучено.
Наскільки нам відомо – таке клопотання не подавалось і нас на розгляд такого клопотання не викликались (їх участь є обов’язковою відповідно до ч. 1 ст. 172 КПК). Таким чином, вказане майно мало бути повернене володільцю майна – _______, чого зроблено не було.
Частиною 3 ст. 170 КПК України встановлено, що у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті (збереження речових доказів;), арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.
Жодного доказового значення у кримінальному провадженні № ___________ вказані кошти та телефон не має, оскільки __________ володіє майном на легальних підставах.
Прошу зауважити, що вилучене майно не має жодного значення для досудового розслідування.

На даний час, арешт на майно не накладено та майно не повернуто.

На підставі КПКУ,

ПРОШУ:
1. Винести постанову, якою повернути __________вилучене у нього майно відповідно до протоколу обшуку від 26.12.2018року.

Додатки:
1. Договір, ордер, свідоцтво (копії)

Майоров В.О. _____________- 28.12.2018 р

Также вам будет полезно:

ЗАЩИТА В УГОЛОВНЫХ ДЕЛАХ

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73