Колектори Приватні інвестиції, Поліс, що з себе представляють?

Якщо ви дізналися, що вашу заборгованість по кредиту викупила певна фінансова компанія, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Фінансові компанії це колекторські компанії, які у збанкрутілих банків купують борги, а потім їх вибивають. Колекторські компанії ТОВ «ФК Приватні інвестиції» та ТОВ «ФК Поліс» купують як правило іпотечні борги – кредити, які бралися під нерухоме майно. Така купівля відбувається шляхом відступлення права вимоги за кредитним договором і за іпотечним договором та шляхом реєстрації нового іпотекодержателя в реєстрі речових прав та їх обтяжень. Після отримання статусу іпотекодержателя колектори починають вчиняти дії по отриманню права власності на заставне майно. Вони звертаються до приватного нотаріуса, з яким співпрацюють і просять його зареєструвати право власності в реєстрі права власності за ними. Щоб зареєструвати зазначене право власності потрібно мати відповідне іпотечне застереження в договорі іпотеки та дотриматися процедури такої реєстрації: обов’язково потрібно направити боржнику вимогу про виконання кредитного договору та попередження про звернення стягнення на предмет іпотеки, потрібно виготовити звіт про оцінку майна, потрібно розрахувати борг та підтвердити його, а також дотриматися інших вимог законодавства. Як правило всіх вимог перед набуттям права власності колектори не дотримуються, що є підставою для скасування їхнього права власності.

Після отримання права власності на іпотеку, колектори вимагають викупити в них іпотечне майно (квартиру, будинок, земельну ділянку) і у випадку відмови такого викупу, починають вчиняти дії по виселенню осіб, що там знаходяться та намагаються здійснити продаж такого майна.

Адвокати нашої компанії знають як скасувати незаконно-здійснену реєстрацію права власності на іпотечне майно та повернути майно назад боржнику і у випадку необхідності вони допоможуть це зробити. Також якщо є необхідність правильно закрити кредитне питання з колекторами та правильно оформити всі документи відносно такого закриття, то наші адвокати також допоможуть це зробити.

На консультацію ви можете записатися за зазначеним номером телефону.