Оспорили арешт накладений на авто в кримінальному провадженні

Часто буває, що ті чи інші правоохоронні органи накладають арешти на майно і виникає необхідність в їх скасуванні.

В нашу компанію звернувся клієнт, який став жертвою таких арештів. Він купив рухоме майно (транспортні засоби) не електронних торгах СЕТАМ – виграв аукціон, сплатив грошові кошти і отримав акт про проведені електронні торги, який відповідно до законодавства є документом, що посвідчує та підтверджує право власності. Потім звернувся до сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України з завою про поставлення транспортних засобів на облік, але йому було відмолено в цьому оскільки на транспортні засоби накладені арешти слідчим суддею за клопотаннями Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України. Це накладення арештів було здійснено відносно майна підприємства, яке володіло ним до купівлі його нашим клієнтом.

Відповідно виникла необхідність в скасуванні зазначених арештів для реалізації права власності нашого клієнта на придбане майно. В цій ситуації є два варіанти скасування таких арештів: це подання клопотання про скасування арешту до слідчого судді або оскарження (подання апеляційної скарги) ухвали про накладення такого арешту.

Ми застосували перший варіант – звернення з заявою про скасування накладеного арешту. До вказаної заяви нами були подані копії ухвали про накладення арешту та копії актів про проведені електронні торги. Ми зазначали, що наш клієнт являється добросовісним набувачем, він купив майно в межах виконавчого провадження відкритого відносно попереднього власника і необхідність в існуванні арешту відпала, оскільки воно вже не перебуває у власності особи, яка фігурує в кримінальному провадженні.

Наші доводи були прийняті слідчим суддею і арешти накладені на майно були скасовані. Копія відповідної ухвали знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо скасувати (зняти) всі арешти накладені на ваше майно, в тому числі і арешти накладені в кримінальному провадженні.

За консультацією звертайтеся за нижчезазначеним телефоном.

Також вам буде корисно:

Скасування арештів та обтяжень