Що робити якщо кредит від Дасті повернувся до Імексбанку?

 

Якщо ви були боржником в банку АТ «Імекс банк», а потім ваш кредитний борг продали колекторській компанії ТОВ «Компанія Дасті» і ви його погасили перед зазначеною компанією, а потім кредитором знову став АТ «Імекс банк» і тепер він вимагає погашення боргу, то інформація в цій статті вам знадобиться.

В певний час АТ «Імекс банк» розпочав процедуру своєї ліквідації і Фонд гарантування вкладів розпочав розпродавати активи банку, в тому числі і кредитні борги. Один із великих пакетів (як правило по без заставним кредитам) було «начебто» продано колекторській компанії ТОВ «Компанія Дасті». Звісно ця компанія розпочала стягнення цих боргів: телефонувала позичальникам, направляла письмові вимоги, подавала позови до суду – всілякими способами стягувала кредитні грошові кошти. Грошові кошти стягувалися або примусово або добровільно сплачувалися боржниками.

Як виявилося потім – цей продаж кредитних прав вимоги від банку до колекторів був незаконним – судовими рішеннями вказаний договір про продаж кредитного портфелю визнаний недійсним. Відповідно кредитором за кредитними договорами знову став АТ «Імекс банк».

На даний час всім колишнім позичальникам за кредитними договорами, які виконали кредитні зобов’язання чи з яких в примусовому порядку стягнули кредитні кошти, знову телефонують представники банку і вимагають вже їм погашати кредити.

В цій ситуації позичальники опинилися в складній ситуації, оскільки вони можуть бути піддані подвійній відповідальності. Вирішенням цієї проблеми може бути те, що необхідно подавати позов до суду по відношенню до колекторів про повернення безпідставно отриманих грошових коштів. Потім вже потрібно вирішувати питання з зазначеним банком. Також не виключено, що вказані кредитні вимоги можуть знову бути передані до інших колекторів і вже інші колектори почнуть стягувати кредитні борги.

Ми допоможемо вам вирішити проблемні кредитні питання з АТ «Імекс банк».

На консультацію ви можете записатися за нижчезазначеним телефоном.