Скасували незаконно отримане право власності на будинок

Ця стаття знадобиться особам, чиє право власності було незаконно перереєстровано на іншу особу і його потрібно через суд скасовувати, а також тим хто хоче визнати право власності на спадкове майно, так як воно не було зареєстровано за життя спадкодавця.

До нас звернувся клієнт, який отримав після смерті свого батька у спадщину майно: будинок та земельну ділянку. У нього виникли складнощі з отриманням свідоцтва про право на спадщину на вказане майно і складнощі з реєстрацією права власності на це майно. Складнощі пов’язані з тим, що батько нашого клієнта не встиг за життя зареєструвати належним чином у відповідних реєстрах право власності на майно і нотаріус, у зв’язку з цим, не може видати свідоцтво на спадщину. Тому виникла необхідність у визнанні права власності на спадкове майно за судовим рішенням, ухваленим на підставі поданого позову.

Ми почали готувати позов про визнання права власності у порядку спадкування і випадково дізналися, що право власності на спадкове майно уже зареєстровано за іншою особою: одним із родичів нашого клієнта. Усвідомлюючи незаконність такої реєстрації, нами був скорегований позов. Кінцевими вимогами нашого позову були: визнання права власності на спадкове майно у порядку спадкування, припинення права власності на отриманий об’єкт нерухомості іншим родичем, визнання незаконним та скасування свідоцтва про право власності на майно, визнання незаконною та скасування державної реєстрації майна.

Суд наш позов задовольнив в повному обсязі і скасував незаконно-отримане право власності недобросовісного родича нашого клієнта, а також визнав право власності за нашим клієнтом. Після цього право власності на спадкове майно на нашого клієнта було зареєстровано в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Судовий процес супроводжував адвокат Коротя Роман.

Ми допоможемо припинити право власності та скасувати державну реєстрацію на майно отримані незаконним шляхом. 

Для запису на консультацію по подібній ситуації звертайтеся за номером телефону, що зазначений нижче.

Рішення суду по вказаній ситуації знаходиться внизу статті.