Ліцензія на Охоронну Діяльність в Україні під час Воєнного Стану 2022 року

Ліцензування охоронної діяльності у 2022 році під час воєнного стану в Україні набуло популярності, оскільки багато наших громадян хоче убезпечити себе та своє майно від мародерства чи інших неприємних ситуацій.

Тому давайте розберемо процедуру отримати від МВС Ліцензії на охоронну діяльність зараз.

На час дії Воєнного Стану питання ліцензування охоронної діяльності регулюється Постановою Кабінету Міністрів України № 314 від 18 березня 2022 року. Після ретельного аналізу чинного законодавства та цієї Постанови, можна зробити головні та короткі висновки:

1. Ліцензійні умови провадження охоронної діяльності залишились без змін.

2. Ліцензія на охоронну діяльність на час дії Воєнного Стану отримується в два етапи: 1) Декларація на провадження охоронної діяльності; 2) Отримання повноцінної Ліцензії на охоронну діяльність. 

1) Декларація на провадження охоронної діяльності

Декларація на провадження охоронної діяльності – це тимчасовий дозвіл, який отримується для ведення охоронної діяльності на час дії воєнного стану в Україні або до внесення змін у законодавство.

Ліцензування охоронних структур здійснює Міністерство внутрішніх справ України як і раніше. Ліцензійні умови на охоронну діяльність також залишились без змін.

На час подання Декларації на провадження охоронної діяльності, охоронна структура має відповідати чинним ліцензійним умовам охоронної діяльності, тобто залежно від виду охорони, мати відповідний персонал, транспорт, приміщення для прийому маломобільних груп населення тощо.

Якщо охоронна фірма відповідає цим ліцензійним умовам, можна подавати Декларацію і займатися охоронною діяльністю без отримання Ліцензії на охоронну діяльність до кінця дії воєнного стану або до внесення змін у законодавтсво.

2) Ліцензія на Охоронну Діяльність

Після закінчення воєнного стану або після внесення змін у законодавство, охоронні структури, які діють на підставі Декларації на охорону, мають подати в Управління ліцензування МВС України Заявку на отримання повноцінної безстрокової Ліцензії на охоронну діяльність та підтвердити свою відповідність Ліцензійним умовам на провадження охоронної діяльності. 

Важливо! Скоріш за все Управління ліцензування МВС буде за цими документами перевіряти відповідність ліцензійним вимогам компаній і на час подання Декларації на охоронну діяльність, тому до оформлення документів потрібно ставитись дуже відповідально.

Якщо у Вас є питання і потрібна кваліфікована допомога досвідчених юристів стосовно того як відкрити охоронну фірму, ліцензування охоронних структур, управління ліцензування МВС, ліцензійних умов провадження охоронної діяльності – звертайтеся до нас!

На консультацію Ви можете записатися за телефоном: +38-093-920-70-22 (Viber, Telegram, WhatsApp) Адвокат Гейвах Олександр Васильович

liczenziya na oxrannuyu deyatelnost v ukraine.f590ecbd605beba58b4894ccf35c71c043