Адвокат по шахрайству, стаття 190 Кримінального кодексу

Якщо відносно вас відкрили кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України і вам потрібна правова допомога адвоката, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Шахрайство - це злочин (проступок), який дуже тонко межує з невиконанням цивільних чи господарських зобов’язань. Всі особи, якщо відносно них щось не виконується, звертаються в правоохоронні органи з заявами про злочин відносно вчинення по відношенню до них шахрайських дій зі сторони свого контрагента чи іншої зобов’язаної особи.

Варто розуміти, що шахрайство це заволодіння певним майном чи грошовими коштами шляхом обману. Верховний суд висловив правову позицію, що для того щоб кваліфікувати певні дії певної особи як шахрайство потрібно довести, що ця особа з самого початку виникнення відносин та зобов’язань між цими особами, отримувала певне майно без мети його повернення та виконання взятого зобов’язання і не зробила жодної дії по такому поверненню.

Тому, якщо по відношенню до вас вчинені шахрайські дії чи вас звинувачують у вчиненні таких дій, варто перш за все виходити з того, яка була дійсна ситуація, які були умови зобов’язань та яким чином вони порушувалися.

В практиці наших адвокатів часто мають місце ситуації, де та чи інша особа звинувачує іншу особу у вчиненні шахрайства. Як приклад наводиться справа: певна особа взяла у нашого клієнта грошові кошти у позику і не повернула вчасно їх в повному обсязі. Як наслідок зазначеного ми звернулися до суду з позовом про стягнення неповерненого боргу. У відповідь на це, ця особа звернулася до правоохоронних органів з заявою про злочин, і зазначала, що начебто наш клієнт передав грошові кошти не в тому розмірі, що зазначений у розписці, а в меншій сумі. Були проведені певні слідчі дії: допити, одночасні допити і через певний час кримінальне провадження було закрито за відсутністю складу кримінального правопорушення. Копія відповідної постанови додається.

Тому, існує кримінальне провадження відносно вчинення шахрайських дій відносно того чи іншого майна чи грошових коштів, звертайтеся до наших адвокатів за допомогою і ми допоможемо вирішити всі проблемні питання.

Консультацію ви можете отримати за вказаним телефоном.

zashchita v ugolovnykh delakh po moshennichestvu vyigrysh dela