Скасували в суді два виконавчих листи, зняли арешти та закрили виконавче провадження Київ (зразок рішення суду)

Просмотров: 1082
Головне: Визнали в суді виконавчі листи такими, які не підлягають виконанню, зняли всі арешти, скасували стягнення 40 процентів з з/п та скасували виконавчий збір на користь держави.
 
Також в цій статті, ви дізнаєтесь про те, як правильно закрити кредит колекторам!
 
Деталі судового процесу: Ми супроводжували нашого клієнта з 2013 року у взаємовідносинах з ПАТ «Альфа-банк». На протязі цього часу, у нас було багато судів з банком: стягнення на предмет іпотеки, стягнення кредитних коштів, скасування право власності за банком, позасудовий порядок стягнення на предмет іпотеки, припинення договору поруки, тощо.
   ПАТ «Альфа-банк», не зміг забрати квартиру через суд, оскільки на предмет іпотеки розповсюджувався мораторій, а тому, банк зареєстрував право власності на себе, застосувавши позасудовий порядок стягнення на предмет іпотеки (ст. 37 ЗУ «Про іпотеку). Після таких дій, ми подали в суд та просили скасувати право власності  та наклали арешт на квартиру. Після 2-3 судових засідань, сторони вирішили домовитись наступним чином: предмет іпотеки продається, а позичальник отримує відступні. 
   Після продажу квартири, у Дніпровській виконавчій службі м. Києва було два виконавчих  провадження, які ми скасували на підставі  ч. 2 ст. 432 ЦПК України, відповідно до якої, суд визнає виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню, якщо обов`язок боржника відсутній повністю чи частково у зв`язку з його припиненням.
 

Як правильно закрити кредит, які купили колектори.

 
 
Яку помилку роблять позичальники при закритті кредитів, які купили колектори? Якщо на позичальника відкрито виконавче провадження, а позичальник домовився з колекторам та після підписання договору факторингу або прощення кредиту зняв іпотеку, то є обгрунтований ризик того, що на цю квартиру буде накладено арешт виконавчої служби на суму виконавчого збору, який буде зняти проблематично. Таким чином, перед тим, як підписати всі документи про закриття кредиту, необхідно провести ряд підготовчих дій, направлених на уникнення арешту на квартиру на суму виконавчого збору.
 

Найчастіші помилки при закритті кредиту з колекторами, які купили ваш кредит.

1. Підписання договору прощення кредиту, замість підписання договору факторингу (купівля кредиту);
2. Зняття іпотеки по заяві, замість укладення додаткової угоди про припинення договору  іпотеки;
3. Погашення частини кредиту під умови отримання довідки про погашення кредиту;
4. Якщо у вас відкрито виконавче провадження, не знімайте іпотеку, оскільки виконавець може накласти арешт на суму 10  відсотків виконавчого збору;
5. Не перевіряти документи, які підтверджують купівлю кредиту;
6. Підписання всіх документів не в один день;
7. Після купівлі кредиту, не забирати всі оригінали документів;
8. Після зняття застави на авто,  не вимагати додаткову довідку, яка необхідна для поліції, при продажу авто;
9. Довідка про погашення кредиту не гарантує, що ваш кредит погашений повністю.
 
Наші адвокати професійно допоможуть з закриттям кредиту, який купили колектори. Якщо Вам ще не вдалося закрити валютний кредит, ми вивчимо вашу проблему та запропонуємо оптимальний варіант погашення кредиту. На консультацію можна записатися за телефоном, вказаним у цій статті.

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

Зразок рішення суду про скасування виконавчого документу

vechera final