Скасували в суді виконавчий лист та домовились з банком про погашення з дисконтом

Головне: Виграли суд та скасували в суді виконавчий лист  виданий по рішення суду. Наслідком скасування виконавчого листа  - закриття виконавчого провадження, зняття арештів и запуск позовної давності по кредиту.

Також в цій статті: як правильно погасити кредит перед колекторами?
 
Деталі судового процесу: Банк виграв суд та отримав виконавчий лист. В подальшому на підставі виконавчого листа, було відкрито виконавче провадження. Рішення суду було заочне, тобто без присутності позичальника. Після того, як позичальник звернувся до нас, ми подали апеляційну скаргу. Суд другої інстанції  скасував пеня, неустойку та суттево зменшив  кредит. 
Таким чином, виконавчий лист по одному рішенню суду був на одну суму, а саме рішення суду вже було на іншу суму. Відповідно до законодавства, така ситуації є неприпустимою.
Базуючись на вищезазначеному, ми підготували заяву в суд про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню. Справу виграли, викоанвчий лист був скасований судом. Банк апеляційну скаргу не подавав.
Після скасування виконавчого листа, вже пройшло 4 роки, і банк вважав, що виконавче провадження відкрите. Таким чином, банк пропустив строк на отримання нового виконавчого листа та пропустив строк на подання нового виконавчого листа. Вказані обставини, дозволили нам домовитись з банков та погасити кредит з дисконтов 68 процентів від вартості предмету іпотеки!
 
Процесуальними підставами для визнання виконавчого листа не підлягає виконанню, є обставини, в тому числі суб'єктивно-оціночні, які свідчать про помилкову видачу судом виконавчого листа, зокрема: 
1. видача виконавчого листа за рішенням, яке вступило в законну силу (крім які підлягають негайному виконанню) коли виконавчий лист виданий помилково за рішенням, яке взагалі не підлягає примусовому виконанню; 
2. видача виконавчого листа на підставі ухвали суду про затвердження мирової угоди, не передбачала прийняття будь-яких заходів примусу або можливості її примусового виконання і, як наслідок, видачі виконавчого листа; 
3. помилкової видачі виконавчого листа, якщо вже після видачі виконавчого листа по справі рішення суду було скасовано; 
4. видачу виконавчого листа двічі; 
5. пред'явлення виконавчого листа спливу строку на пред'явлення.
 
image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73
 

Копія рішення суду про скасування виконавчого листа

yourchyk

Як правильно погасити кредит коллекторам Київ

 
 
Щоб скасувати виконавчий лист треба починати з судового порядку скасування цього документу, тобто визнати лист таким, що не підлягає виконанню та в подальшому закрити виконавче провадження.
 
ДАЙДЖЕСТ: Звільнися від оплати судового збору вже зараз! Або як за 2020 рік на 96,5 тис.грн. суди звільнили клієнтів від судового збору, при застосуванні клопотання про звільнення від сплати судового збору за подачу позову.