Виграли суд та припинили заставу кредитного авто (зразок рішення суду)

Виграли суд та припинили заставу кредитного авто (зразок рішення суду)

Наш клієнт взяв автокредит та згодом перестав обслуговувати цей кредит. Банк подав в «свій» третейський суд та виграв справу. Сума стягнення була зафіксована в гривні по курсу на момент подачі. Наш кліент сплатив вказаний борг, але банк вимагав доплатити, оскільки курс долара значно виріс.

Банк подав в суд з вимогою стягнути незаконні проценти та курсову різницю. Ми суд виграли та в рішенні встановили юридичний факт того, що кредитний договір припинив свою дію, як грошове зобов'язання. Відповідно до законодавства (ст. 593 Цивільного кодексу України), припинення основного зобов'язання веде до припинення похідних зобов'язань (іпотека або застава). Після цього рішення, банк вчиним виконавчий напис нотаріусу, який ми також скасували. Зверніть увагу, що сплив позовної давності не припиняє заставу та/або іпотеку.

В державному реєстрі обтяжень рухомого майна залишився запис про заставу кредитного авто. Банк відмовився добровільно вилучати заставу, тому ми звернулись до суду з вимогою припинити заставу та вилучити запис про обтяження рухомого майна. Справу виграли.

Зверніть увагу, що перед подачею позову в суд про припинення договору застави, необхідно надіслати вимогу до банку або колекторам, якщо вони купили ваш кредит, з вимогою добровільно зняти обтяження в спеціальному реєстрі та отримати відмову, яку необхідно подати разом з позовною заявою.

Наша юридична компанія "MK PARTNERS" пропонує послуги із спорів з банками або колекторами, в тому числі з приводу скасування виконавчого напису нотаріуса через суд, як під "ключ", так і підготовку необхідних документів для скасування такого незаконного написи. Консультація по телефону 063-595-87-10.

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

Ломакин залог авто

Банкротство физических лиц - списание всех долгов (Киев, Одесса)