Виграли суд та стягнули борг, або як втратити частину квартири за борг в 5 000 доларів (Київ)

До нас звернувся клієнт, який за договором фінансування стартапу попросив стягнути проінвестовані фінансові кошти. Вивчивши договір, ми зробили висновок, що у зв'язку з невиконанням своїх зобов'язань за договором, є реальна можливість повернути борг через суд, оскыльки договір був складений таким чином, що на будь-якому етапі, при порушення термінів здачі робіт, інвестор мав право відмовитися від договору та вимагати повернути заборгованість.

Таким чином, ми склали позов до суду про повернення боргу, виграли його, взяли виконавчий документ та відкрили виконавче провадження. У процесі вивчення майнового стану боржника, була виявлена ​​однокімнатна квартира, яка не була в електронному реєстрі, та в якій боржник мав частку. Перемістивши квартиру в електронний реєстр, ми продали квартиру на публічних торгах СЕТАМ, а наш кредитор сам викупив частину квартири на торгах за рахунок боргу.

В процесі стягнення боргів, найголовніше - це перед процедурою накласти арешт на майно боржника. Дуже часто, кредитори допускають типову помилку, спочатку ведуть переговори, а тільки потім подають позов до суду, а боржник, поки йдуть переговори, просто переоформляє своє майно на інших осіб, тим самим ухиляється від відповідальності.

1. Як повернути борг через суд?

2. Як змусити боржника повернути борг?

3. Як швидко заарештувати майно боржника?

4. Як стягнути борг за розписці або договором позики?

На консультацію можна записатися, по телефону, який вказаний в цій статті.

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

 • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
 • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
 • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
 • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
 • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
 • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
 • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
 • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
 • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73

dolg

Зразок заяви до державного виконавця про рух справи

Державна виконавча служба Деснянського районного 

управління юстиції у м.Києві

Адреса: 02232, м. Київ, вул. Бальзака, 64

Стягувач: _________

 

Заява 

про надання інформації по ВП №_____

26.04.2016 року було відкрито виконавче провадження про солідарне  стягнення грошових коштів з _____на даний час, зі слів канцелярій, мені стало відомо про повернення виконавчого листа №____без виконання на адресу стягувача, не дивлячись на те, що у власності боржника знаходиться квартира в м. Києві. На даний час я не отримував будь-які документи (виконавчий лист, постанова)  від ДВС Деснянського району.

На підставі ЗУ «Про виконавче провадження»,

ПРОШУ:

 • 1. Повідомити про рух виконавчого провадження №___;
 • 2. Повідомити, чи направлявся виконавчий лист №____ стягувачу, та чи отримував стягувач вказаний виконавчий лист за адресою: м. Львів,______ ;
 • Відповідь прошу надіслати на адресу: м. Львів, _______

        ______________   03.10.2021