Зразок клопотання про долучення доказів в суд

До Шевченківського районного суду міста Запоріжжя

Позивач: ___________

Адреса місця проживання:________ 

РНОКПП:________

Засіб зв’язку: тел. ________

Електронна пошта________ 

Клопотання

Про долучення доказів

 На підставі ст. 43, 83 ЦПКУ, прошу долучити до справи нові докази, які позивач отримав на підставі поданих адвокатських запитів та які прийшли з запізненням:

 1. Лист Міністерства юстиції України №_____ від 30.10.2018 року;
 2. Витяг з реєстру рухомого майна;
 3. Лист МВС №_____ від 30.10.2018 року;

Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 43, 83 ЦПКУ,

ПРОШУ:

 1. Долучити вказані докази до справи;

Додатки:

 1. Докази направлення документів сторонам;

Майоров В.О.                          _____________                                                04.01.19

До сервісного центру _____________________ 

________

Адреса місця проживання:________________

 

 

 

 

ЗАЯВА

Про реестрацію транспортного засобу

16 грудня 2013 року Жовтневим районним судом міста Луганська було розглянуто цивільну справу № ________за позовом ________ про визнання недійсним договору купівлі-продажу автомобіля та за зустрічним позовом ________про визнання права власності на автомобіль, та ухвалено рішення, яким в задоволенні первісного позову було відмовлено в повному обсязі а зустрічний позов задоволено повністю. Визнано за ________(рнокпп: ________) право власності на автомобіль модель SUBARU, марка LEGACY, 2009 року  випуску, номер шасі (кузова, рами) ________, колір сірий, реєстраційний номер ________з 25 квітня 2012 року.

Рішення набрало законної сили та не оскаржувалось. Позивач має оригінал рішення з печатками суду.

02.06.2017 року стало відомо, що автомобіль, власником якого він є знаходиться під арештом. Відповідно до витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна на автомобіль модель ________, марка LEGACY, 2009 року  випуску, номер шасі (кузова, рами) ________, колір сірий, реєстраційний номер ВВ ________ АН накладено арешт постановою про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження №________ від 11.03.2013 року державним виконавцем ВДВС Свердловського МУЮ Луганської обл., Головко Т.П.

Слід зауважити, що згідно Витягу про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна термін дії обтяження (арешт рухомого майна ) сплинув ще 11 червня 2018 року та не продовжувався.

28 серпня 2018 року Головним управлінням національної поліції в Запорізькій області листом № ________було надано відповідь на запит, згідно якої автомобіль модель SUBARU, марка LEGACY, 2009 року випуску, номер шасі (кузова, рами) ________, колір сірий, реєстраційний номер ВВ ________перебуває на обліку у ІС «Відеоконтроль-Рубіж», як розшукуваний за вих. № 1________ від 22.10.2013 р. Свердловським ВДВС у Луганській обл.

Таким чином, враховуючи рішення суду та знаходження автомобіля на штрафному майданчику,

ПРОШУ:

 1. Провести реєстрацію автомобіль модель SUBARU, марка LEGACY, 2009 року випуску, номер шасі (кузова, рами) ________, колір сірий, реєстраційний номер ВВ ________ АНз 25 квітня 2012 року на мене;
 2. У випадку неможливості проведення вказаних дій, прошу надати аргументовану відмову;

______        __________                  _____2019 рік

Звернутися до адвоката за допомогою ви можете за нижчезазначеним телефоном.

Також вам буде корисно:

ЗАЩИТА ПРАВА СОБСТВЕННОСТИ

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

 • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
 • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
 • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
 • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
 • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
 • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
 • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
 • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
 • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73