Заява про накладення арешту для забезпечення позову

Ірпінський міський суд Київської області

Позивач:

Представник Позивача: _________
місце реєстрації:
_____________________
ідентифікаційний код: _________
засоби зв’язку: відсутні
ел. пошта: відсутня

Майоров Василь Олександрович
місце реєстрації:
01001, Київ, вул. Велика Житомирська, буд. 15-б
ідентифікаційний код: 2988121450

Відповідач:

Третя особа: Гостомельська селищна рада Київської області
місце знаходження:
08290, Київська область, смт. Гостомель
вул. Свято – Покровська, буд. 125
ідентифікаційний код: 04360617
засоби зв’язку: (04597) 31-5-56
ел. пошта: sel-rada@ukr.net


ЗАЯВА ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ

Якщо вам потрібна додаткова консультація з цього питання, звертайтеся: Адвокат Василь Майоров, керуючий партнер Юридичної компанії MK Partners.

Телефон для консультації (онлайн/офлайн): 063-595-87-10 (Viber, Telegram)

Для документів та онлайн консультацій - 2432873@gmail.com, Mk911ua@gmail.com (з позначкою для Майорова Василя)

В проваджені Ірпінського міського суду Київської області перебуває цивільна справа №367/3523/18 по позовом __________ до Гостомельської селищної ради Київської області, третя особа __________про визнання протиправним та скасування рішення.

Предметом судового спору є визнання протиправним та скасування Рішень Відповідача, а саме Рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою та Рішення про затвердження проекту землеустрою громадянину __________на підставі яких Позивача позбавлено права на Земельну ділянку кадастровий номер __________
Під час розгляду справи Позивачу з Публічної кадастрової карти стало відомо, що спірна земельна ділянка кадастровий номер __________відчужена __________іншій особі №367/3523/18 що підтверджується офіційною інформацією з Публічної кадастрової карти.
Статтею 149 ЦПК України визначено, що суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених в ст. 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.
Забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Відповідно до ст. 150 ЦПК України позов забезпечується, крім іншого накладенням арешту на майно, що належать або підлягають передачі або сплаті відповідачеві і знаходяться у нього чи в інших осіб.
Оскільки _______ відчужила спірну земельну ділянку іншій особі, яка також може її у подальшому відчужити, то у разі невжиття заходів забезпечення позову може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду та поновити порушені права Позивача.
Керуючись ст. ст. 149, 150 ЦПК України, -

ПРОШУ:

1. Накласти арешт на земельну ділянку площею 0,9116 га, кадастровий номер __________, яка розташована за адресою: Київська область, смт. Гостомель, __________

Додатки:

1. Оригінал квитанції про сплату судового збору
2. Інформація земельного кадастру
Представник
на підставі довіреності ________________ В.О. Майоров

Записатися на консультацію ви можете за зазначеним нижче телефоном:

image

Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:

  • Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
  • Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
  • Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
  • Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
  • Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
  • Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
  • Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
  • Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
  • Первичная консультация  по телефону 096-243-28-73