Дельта банку (Укрсиббанку) відмовили у стягненні кредиту

Якщо АТ «Дельта банк» чи його правонаступники пред’являють вам вимоги відносно повернення кредитного боргу чи звернулися з такими вимогами до суду, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Потрібно зазначити, що АТ «Дельта банк» знаходиться на ліквідації (що не забороняє йому подавати позови) і більшість кредитних договорів будуть продаватися і продаються через фонд гарантування вкладів різним колекторським компаніям, які викупляють борги пулами та будуть також задовольняти свої грошові вимоги в різні способи. Всі ці способи знають адвокати нашої компанії та допоможуть вам з ними боротися.

В практиці адвокатів нашої компанії мала місце судова справа про стягнення кредитної заборгованості за авто кредитом. В свій час були взяті грошові кошти на купівлю автомобіля і вони не були повернені в строки визначені кредитним договором і зазначений вище банк подав до суду позов про стягнення заборгованості, що сформувалася. Позов був поданий уповноваженою особою Фонду гарантування. Представники АТ «Дельта банк» зазначали, що банк є правонаступником АТ «Укрсиббанк» і вони мають вимагати повернення кредиту. Позов був поданий до позичальника та поручителя.

У відповідь на зазначений позов ми подали відзив на позов та заяву про застосування строків позовної давності. Зазначали, що банк звернувся до суду з пропуском загального строку давності, що є підставою для відмови у задоволенні позову і що порука фінансового поручителя припинилася у відповідності до закону.

Наші доводи звісно були прийняті судом і у задоволенні позову було відмовлено.

Рішення суду знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо вам виграти суд з АТ «Дельта банк», АТ «Укрсиббанк», іншим банком чи колекторською компанією. Ми допоможемо уберегти ваше майно від незаконних дій фінансових установ.

На консультацію ви можете записатися за цим телефоном: