Ваш кредит купили колектори Довіра і гарантія та Амбрелла?

Якщо борг, що у вас був перед тим чи іншим банком, викупила така компанія як ТОВ «Фінансова компанія Довіра та гарантія» і вона пред’являє вам вимоги відносно сплати кредитного боргу, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Зазначена колекторська компанія викупляє борги у різного роду банків. Вказані борги забезпечені іпотекою (нерухомістю) чи заставою (автомобілями). Це як правило зазначені банки: АТ «Райффайзен банк Аваль», АТ «ОТП банк», АТ «Правекс банк», АТ «Пумб», АТ «Ві ей бі банк», АТ «ВТБ банк» та інші. Також ТОВ «ФК Довіра та гарантія» викупляє кредити банків, що ліквідуються. Цей викуп здійснюється «пулом» на електронній площадці Фонду гарантування повернення вкладів - «Прозоро сейл».

Якщо викуп кредитного боргу зазначеними колекторами здійснюється у АТ «Райффайзен банк Аваль», то спочатку вказаний банк відступає право вимоги за кредитом і забезпеченням на АТ «Оксі банк» , а потім вже на ТОВ «ФК Довіра та гарантія». Також відступлення з «Довіри» може мати місце на ТОВ «Фінансова компанія Амбрелла», яка є пов’язаною компанією.

Зазначені колекторські компанії, як вже зазначалося, в більшості випадків викупляють кредитні борги, що забезпечені іпотечним майном: квартирами, будинками, земельними ділянками і як правило всі договори іпотеки передбачають іпотечні застереження. Іпотечне застереження дає можливість забрати іпотечне майно в позасудовому порядку. Це означає, що колектори відправляють боржнику вимогу про повернення всього боргу і попереджають, що якщо борг повернений не буде, то вони будуть звертати стягнення на предмет іпотеки.

Звернення стягнення в позасудовому порядку може бути двох видів: реєстрація права власності на іпотеку на себе в реєстрі речових прав (застосовується в 90% випадків), що означає, що колектори стають повноправними власниками іпотечного майна і можуть з ним робити, що захочуть (відчужувати в різні способи) та іншим видом є продаж предмета іпотеки будь-яким особам від імені боржника (застосовується в 10% випадків). До суду вказані колектори звертаються рідко.

Адвокати нашої компанії мають значний досвід боротьби з колекторськими компаніями, в тому числі і з зазначеними вище.

Ми допоможемо врегулювати кредитний спір з ТОВ «ФК Довіра та гарантія». Ми допоможемо скасувати державну реєстрацію права власності на іпотеку, здійснену колекторами та повернути майно назад боржнику. У випадку необхідності ми допоможемо домовитися про вигідне для вас закриття кредиту (зі списанням значної суми кредитної заборгованості).

На консультацію ви можете записатися за нижчезазначеним телефоном.

Скасування перереєстрації права власності на іпотечне майно колекторами Довірою та гарантією та Амбреллою