Колектори Інвест кредо, Авістар, Фінрайт, як бути боржникам ?

Якщо ваш банківський борг викупили вищезазначені колекторські компанії і вони вимагають грошові кошти, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Вказані вище колекторські компанії (ТОВ «Фінансова компанія Інвест кредо», ТОВ «Фінансова компанія Авістар», ТОВ "Фінансова компанія Фінрайт") викупляють дуже велику кількість кредитних портфелів різних банків банкротів. Це різні кредити: і іпотечні кредити (які бралися під нерухомість) і авто кредити і беззаставні кредити.

Після придбання кредитних заборгованостей, колектори починають здійснювати дії по стягненню грошових коштів – телефонують та вимагають грошові кошти, надсилають письмові вимоги про сплату кредитної заборгованості, погрожують примусовим стягненням та ін.

Якщо вони стали власником іпотечного кредиту, то спочатку вони направляють вимогу попередження про звернення стягнення на предмет іпотеки, а потім якщо вона не виконується (а виконати її може бути важко оскільки в ній передбачені завищені розміри боргу), то колектори реєструють через нотаріуса право власності на іпотечне майно за собою. Це означає, що в державному реєстрі вони стають офіційними власниками. Потім слідують пропозиції про викуп у них відібраного майна за певну суму і якщо боржник не здійснює викуп, то колектори починають вчиняти дії по усуненню боржників від майна (здійснюють дії по виселенню і в деяких випадках силові дії). Дуже рідко але колектори можуть і через суд стягувати борги чи звертати стягнення на предмет іпотеки, або міняти сторону виконавчого провадження, якщо рішення суду було отримано попереднім кредитором.

Автокредити вказаними колекторами купляються рідше, оскільки стягнення боргів по таким зобов’язанням як правило здійснюється через суд, а це займає певний час. Як один із швидких способів стягнути такий борг використовується виконавчий напис нотаріуса. Тобто колектори у нотаріуса отримують виконавчий документ і подають його на виконання до приватного виконавця, який вже накладає арешт на автомобіль, оголошує його в розшук та за можливості відбирає, а потім виставляє його на електронні торги «Сетам» для продажу. Саме за виконавчими нотаріальними написами також здійснюється стягнення боргів по беззаставним кредитам – після відкриття виконавчого провадження за таким документом, накладається арешт на все майно, банківські рахунки, звертається стягнення на заробітну плату та вчиняються інші дії для мотивування боржника повернення боргу, і в деяких ситуаціях «роздутого боргу».

Якщо ваш кредит викупили колектори Інвест кредо, Авістар, Фінрайт звертайтесь за допомогою до наших адвокатів.

Номер для консультація зазначений в тексті статті.