Скасували виконавчий лист суду про стягнення боргу, Сенс банк

Якщо у вас існує спір чи судовий процес з АТ "Сенс банк", який являється правонаступником АТ «Альфа банк», то інформація в цій статті вам знадобиться.

Адвокати нашої компанії мають значний досвід вирішення кредитних спорів, в тому числі і з АТ «Альфа банк».

В практиці нашої компанії мала місце ситуація, де ми захищали валютного позичальника за кредитним договором укладеним з АТ «Альфа банк».

Вказаний банк звернувся до свого третейського суду з позовом про стягнення кредитної заборгованості. Звісно суд не викликав на судове засідання позичальника і судові повістки були направлені зовсім за іншою адресою – з метою щоб боржник не з’явився на судовий розгляд та не подав свої доводи, докази та заперечення. Судове рішення про задоволення позову в повному обсязі зазначеним судом було винесено.

Потім банк звернувся до місцевого державного суду з заявою про видачу виконавчого листа на підставі винесеного третейського рішення, який звісно був виданий, оскільки позичальник свої доводи та заперечення не заявляв, а не заявляв він їх тому, що банк не повідомив знову правильну адресу проживання боржника. Виданий виконавчий лист був направлений (вже за правильною адресою проживання відповідача) до виконавчої служби, яка розпочала його виконання і наклала арешти на все майно.

Дізнавшись про існування відкритого виконавчого провадження та ознайомившись з його матеріалами, ми розпочали процедуру оскарження вчинених дій та винесених рішень.

Нами була підготовлена та подана заява про визнання виданого виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню. Посилалися ми на неналежне повідомлення позичальника про судові розгляди, на те, що не може виноситися рішення третейським судом і відповідно не може видаватися виконавчий лист на підставі цього рішення оскільки відповідач є споживачем банківських послуг, на те, що не може виноситися оскаржуваний виконавчий документ на підставі судового рішення, яким стягнуто борг в іноземній валюті та ін..

Наші доводи судом були прийняті і оскаржуваний виконавчий лист був скасований. Після цього ми закрили виконавче провадження і скасували всі накладені арешти.

Копія рішення знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо врегулювати спір з АТ «Сенс банк» або з іншим кредитором чи виграти цей спір у суді.

На консультацію ви можете записатися за нижчезазначеним телефоном.