Звернули стягнення на іпотеку шляхом продажу її на торгах

Якщо ви являєтесь кредитором за тим чи іншим борговим зобов’язанням і їх виконання забезпечується іпотекою і ви хочете звернутися стягнення на цю іпотеку (відібрати її в рахунок боргу), то інформація в цій статті вам знадобиться.

Існує декілька видів звернення стягнення на предмет іпотеки: отримання рішення суду про продаж майна на електронних торгах або про продаж на підставі договору іншій особі, отримання виконавчого напису нотаріуса, реєстрація права власності на предмет іпотеки в реєстрі речових прав на кредитора та продаж предмета іпотеки на підставі договору купівлі продажу будь-якій особі від імені кредитора.

Адвокати нашої компанії мають значний досвід застосування різних іпотечних механізмів для задоволення вимог як кредитора так і боржника.

В практиці нашої компанії були справа, де кредитор за договором позики, внаслідок невиконання цього договору боржником, забажав звернути стягнення на предмет іпотеки та продати його на електронних торгах, а грошові кошти спрямувати на погашення боргу.

Нами був до суду поданий позов про звернення стягнення на іпотеку шляхом продажу її на аукціоні «Сетам». Перед поданням позову нами була направлена вимога боржнику про виконання договору з попередженням, що у разі невиконання відбудеться звернення стягнення на іпотечне майно. Також була виготовлена оцінка іпотеки, щоб вмайбутньому визначити ціну продажу.

На судовому процесі ми довели існування боргу та можливість звернення стягнення на іпотеку та продаж її на електронному аукціоні і позов був задоволений в повному обсязі. Після набрання чинності рішенням суду, нами був отриманий виконавчий лист, який ми подали до приватного виконавця, який реалізував іпотеку на торгах і грошові кошти направив на погашення боргу.

Рішення суду знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо стягнути борг з вашого боржника та задовольнити ваші грошові вимоги. Ми застосуємо найефективніший механізм стягнення заборгованості.

На консультацію ви можете записатися за телефоном, що зазначений нижче.