Колектори "ФК"ФІНЛАЙН" - як закрити кредит та зняти іпотеку
8 липня 2020 року ФГВФО організував “голландський” аукціон з продажу досить великого пулу активів 5 банків (Дельта Банку, "Фінанси та кредит", Фідобанку, ВТБ Банку, "Траст"), у яких увійшли 752 валютні кредити (автокредити та іпотечні кредити).
Загальна сума кредитної заборгованості фізосіб приблизно становить 193 млн грн.
В цьому аукціону перемогли колектори ТОВ "ФК "Фінлайн", які запропонувало трохи більше 81 млн грн. Приблизно через два місяці вказані колектори почнуть процедуру стягнення.
Як ми писали, 25 червня 2020 ФГВФО продав велики пули наступним колекторам: "ФК "Інвест-Кредо", "ФК "Депт Фінанс", "Консалт Солюшенс" та «Довіра та гарантія» майже на 1 млд. гривень за ціною 60 млн. грн.
Зверніть увагу, що новий закон про реструктуризацію валютних кредитів дуже вигідний для позичальників ФІНЛАЙН, оскільки ідеально їм підходить, оскільки по новому закону, заборгованість (тіло та проценти) переводяться по курсу 16 грн./дол., зменьшується на частину відсотків, сплачену неустойку та реструктуризується в гривню під процент або погашається одним платежем. Таким чином, заборгованість зменьшується істотно. Треба поспішати, оскільки на подачу заяви закон дає 3 місяці.
"Як зменшити іпотечний кредит по новому закону про колекторів в 2021"
Приклад, за якою ціною колектори купують права вимоги по валютним кредитам:
- на 269 млн грн - за 11,5 млн грн (покупець - ТОВ "ФК" Довіра та гарантія");
- на 274 млн грн - за 11,5 млн грн (покупець - ТОВ "ФК "Форінт");
- на 245 млн грн - за 12,2 млн грн (покупець - ТОВ "ФК "Інвент").
Колектори «Фінлайн» та інші колектори спеціалізуються на купівлі та стягненні валютних кредитів, які забезпечені іпотекою або по автокредитам.
Після купівлі права вимоги по валютному кредиту, «Фінлайн» починає систематизувати кредити та готує наступні документи: повідомлення про купівлю кредиту та вимогу (претензію) про застосування позасудового порядку стягнення на предмет іпотеки. Вказані документи не потрібно отримувати, оскільки з моменту отримання починаються відраховувати процесуальні сроки. Одразу, колектори починають направляти смс та дзвонити, але це робиться більше для морального впливу.
УВАГА!!! Як отримати збільшений дисконт при погашенні кредиту ФІНЛАЙН
- Після того, як пройшло 2-3 місяці, позичальнику починають дзвонити представники колекторів «Фінлайн» та пропонувати незначний дисконт від заборгованості. Якщо ви хочете отримати нижчий дисконт, або взагалі узнати, які дисконти пропонує ФІНЛАЙН, ми можемо допомогти вам. Консультація по тел 063-595-87-10. Справа в тому, що Фінансова компанія "ФІНЛАЙН" досить молода на цьому ринку, а тому з часом, розмір дисконту продовжує збільшуватись. Це пояснюється декількома факторами: необхідність відбити вкладені грошові кошти, отримання прибутку, покриття інших витрат, тощо.
МИ МОЖЕМО ДОМОВИТИСЬ ПРО СПИСАННЯ КРЕДИТУ БІЛЬШЕ 50 процентів, а не 35, как пропонують колекторы ФІНЛАЙН!
Для того, щоб отримати дисконт, Вам необхідно домовитись про його розмір, а потім повідомити ФІНЛАЙН, що у вас є певна сума для погашення. Наприклад, на протязі 2-3 місяців, коли у колекторів буде проблема з обіговими коштами, є велика ймовірність, що вони погодяться на такі умови.
- Якщо ви домовились з колекторами «Фінлайн» про ціну погашення по валютному або автокердиту, обов'язково повідомте, що при підписанні угоди необхідно, щоб вони вам показали докази купівлі вашого кредиту. Як правило, такі угоди проводяться шляхом купівлі кредиту через факторингову компанія. Всі договори, оплати по кредиту, зняття іпотеки, передача документів проводиться в один день.
Зверніть особливу увагу, якщо у вас є відкрите виконавче провадження, а ви знімете іпотеку на квартиру, то виконавець може накласти арешт на цю квартиру у розмірі 10 відсотків виконавчого збору. -
Якщо ви не домовились з колекторами «Фінлайн»!
- В цьому випадку, колектори йдуть шляхом стягнення на предмет іпотеки в позасудовому порядку по ст. 37 ЗУ «Про іпотеку» - оформлення права власності на «Фінлайн» зі списанням залишку. В цьому випадку, таку перереєстрацію іпотеки необхідно оскаржувати в суді.
По автокредитам ситуація зі стягненням значно відрізняється від стягнення на іпотеку.
Ми надаємо наступні консультації, а саме:
1. Як отримати дисконт при списанні кредиту?
2. Як колектори оцінюють суму відступних?
3. Які документи підтверджують, що колектори купили ваш кредит?
4. Як ускладнити процедуру стягнення на іпотеку або заставу?
5. Як провести угоду через факторинг?
6. Як закрити виконавче провадження і зняти арешти?
7. Коли колектори відверто брешуть?
8. За якою процедурою необхідно проводити операцію?
9. Як скасувати виконавчий напис нотаріуса?
Ми займаємося захистом боржників з 2008 року. Наша адреса: Київ, вул. В. Житомирська, 15. Телефон для консультації 063-595-87-10. Напишіть нам лист на 2432873@gmail.com.
Адвокат, к.ю.н., управляющий партнер:
- Споры с банками и коллекторами (уменьшение задолженности, снятие арестов и закрытие исполнительного производства, сопровождение закрытия кредитов с коллекторами).
- Списание долгов через банкротство физических лиц (полное или частичное списание, реструктуризация любой задолженности, консультация по долговым вопросам любой сложности).
- Реальный возврат долгов (возврат через суд, проведение переговоров по возврату долга, наложение ареста на имущество должника, сопровождение реализации имущества должника).
- Имущественные споры, истребование имущества, признания права собственности.
- Недвижимость - проверка новостроев, квартир, проверка истории сделок по недвижимости.
- Защита имущества, корпоративных прав, антирейдерские меры, снятие ареста.
- Ведение переговоров с банками (консультация по телефону).
- Сложный раздел имущества супругов (раздел долгов/кредитов, бизнеса, недвижимости).
- Первичная консультация по телефону 096-243-28-73
Зразок рішення суду про відмову колекторам «Фінлайн» у заміні сторони виконавчого провадження (ВИТЯГ)
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 листопада 2019 року Оболонський районний суд міста Києва у складі:
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву ТОВ «Фінансова компанія «Фінлайн», про заміну сторони виконавчого провадження,-
в с т а н о в и в:
У жовтні 2019 року ТОВ «ФК «Фінлайн» звернулося до суду з заявою про заміну сторони виконавчого провадження, а саме ТОВ «ОТП Факторинг Україна» на його правонаступника ТОВ «ФК «Фінлайн».
Свої вимоги заявник обґрунтовував тим, що рішенням Оболонського районного суду м. Києва задоволено позовні вимоги ТОВ «ОТП Факторинг Україна» задоволено в повному обсязі___
Заявник зазначив, що 31.01.2018 року між ТОВ «ОТП Факторинг Україна» та ТОВ «ФК «Фінлайн» укладено договір факторингу......
З цих підстав, ТОВ «ФК «Фінлайн», просило суд замінити сторону виконавчого провадження ТОВ «ОТП Факторинг Україна» на його правонаступника ТОВ «ФК «Фінлайн».
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява ТОВ «ФК «Фінлайн» про заміну сторони виконавчого провадження НЕ підлягає до задоволення з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів справи, рішенням Оболонського районного суду м. Києва від позовні вимоги ТОВ «ОТП Факторинг Україна» задоволено та стягнуто з відповідача на користь банку заборгованість за кредитним договором.
З матеріалів справи вбачається, що 31.01.2018 року між ТОВ «ОТП Факторинг Україна» та ТОВ «ФК «Фінлайн» уклали договір факторингу, відповідно до умов якого ТОВ «ФК «Фінлайн» набуло всіх прав та обов`язків відносно боржника ОСОБА_1 за кредитним договором.
У долученій до матеріалів заяви копії договору про відступлення прав вимоги закрито і не скопійовано п. п. 6.1, 7.1 договору.
За таких обставин, за відсутності належним чином оформлених документів, заява ТОВ «ФК «Фінлайн» не підлягає до задоволення.
За таких обставин, керуючись ________, суд, -
у х в а л и в:
В задоволені заяви ТОВ «Фінансова компанія «Фінлайн» - відмовити.