Зразок відповіді на вимогу про сплату боргу за опалення

Для ознайомлення та використання надається відповідь на вимоги комунальної організації про сплату заборгованості за опалення житла, в той час як в житлі встановлено автономне опалення.

Комунальне підприємтсво Київської обласної ради
Адреса: 

Представник Адвокат Коротя Анна Ростиславівна
Адреса: 01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15 Б

Відповідь на вимогу

На адресу надійшла вимога про термінову сплату заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг, що станом на 01.04.2019 року становить 178251, 58 грн.

Вивчивши зміст вимоги повідомляємо наступне:
В липні 2017 року  звернувся до Виконавчого комітету міської ради з заявою, щодо відключення його квартири, що знаходиться за адресою м від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання. Також до заяви, яка подавалася у Виконавчий комітет міської ради додався Додаток № 2, а саме рішення зборів мешканців житлового будинку, що знаходиться за адресою: з відповідними підписами та завірений начальником КП «Житлокомунсервіс» ― в якому зазначено, що ніхто з жителів, які мешкають по одному газовому стояку з квартирою № 56 не заперечують, щодо встановлення індивідуального опалення у квартирі № 56, яка належить.

26 липня 2017 року на адресу заявника надійшов лист з Виконавчого комітету міської ради в якому було зазначено, що заяву задоволено та відповідно надсилається Витяг з Протоколу № 102 від 26.07.2017 року.

Відповідно до Протоколу № 102 від 26.07.2017 року Комісія по розгляду звернень громадян щодо відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення при відмові споживачів від централізованого теплопостачання вирішила надати громадянину дозвіл на відключення квартири, що знаходиться за адресою: від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання, відповідна копія Протоколу додається.

Також, Адміністрацією Комунального підприємства «Житлокомунсервіс» відповідно до Погодження № 18 було погоджено влаштування індивідуального опалення згідно проекту та зазначено, що лише спеціалісти КП «Житлокомунсервіс» будуть проводити відключення від центрального опалення.

02 жовтня 2017 року спеціалістом Комунального підприємства «Житлокомунсервіс» на підставі вищезазначених дозволів було відключено від квартиру, що знаходиться за адресою від внутрішньо будинкових мереж центрального опалення та гарячого водопостачання, що підтверджується відповідним Актом № 12.

Також, саме з жовтня 2017 року припинилося постачання теплової енергії КП КОР «Тетіївтепломережа» до квартири № 56.

У зв’язку з чим громадянин звернувся до КП КОР з заявою від 09.10.2017 року про припинення нарахування плати за теплову енергію, яка фактично перестала постачатися йому, як споживачеві, оскільки квартиру було відключено від внутрішньо будинкових мереж центрального опалення та гарячого водопостачання.

Тобто працівникам КП КОР було відомо про законне відключення від теплової мережі, а тому будь-які вимоги щодо негайної сплати заборгованості, щодо послуг, які споживачеві не надаються є незаконними, протиправними та необґрунтованими.

Окрім цього, не зрозуміло на підставі яких саме документів та норм закону представником КП КОР було визначено суму заборгованості та відповідні 70% штрафних санкцій від суми боргу, які будуть стягуватися з.
Враховуючи вищезазначене та керуючись нормами закону вважаємо вказану вимогу безпідставною та незаконною, а від так такою що не підлягає виконанню.

Додатки:
1. Копія Листа з Виконавчого комітету міської ради від 26.07.2017 року;
2. Копія Протоколу (витягу) № 102 від 26.07.2017р;
3. Копія Погодження № 18 КП «Житлокомунсервіс»;
4. Копія Акту № 12 від 02.10.2017 р.
5. Копія Додатку № 2.
6. Копія Заяви від 09.10.2017 року з відміткою КП КОР міської ради.

Адвокат Коротя А.Р. ___________ «___»___2019р.

За консультацією ви можете звертатися за нижчезазначеним телефоном.