Відмінили виконавчий напис нотаріуса, Кредитні ініціативи

Якщо відносно вас вчинений виконавчий напис нотаріуса за заявою колекторської компанії ТОВ «Кредитні ініціативи» або АТ «Альфа банк», то інформація, зазначена в цій статті, вам знадобиться.

В практиці компанії була наступна справа: відносно позичальника за кредитним договором (іпотекодавця за договором іпотеки) був вчинений виконавчий напис нотаріуса. Напис виніс нотаріус Матвеєв. Вказаним виконавчим написом було звернено стягнення на предмет іпотеки: квартиру. Потім цей виконавчий документ був поданий до органів виконавчої служби, яка наклала арешти на майно.

Винесенню виконавчого напису передували наступні обставини: в певний час між АТ «Сведбанк» (Таскомерцбанк) та позичальником був укладений кредитний договір, а в іпотеку за договором іпотеки була передана квартира. Потім АТ «Сведбанк» відступив право вимоги за кредитним та іпотечним договорами колекторській компанії ТОВ «Факторингова компанія Вектор плюс». Зазначені колектори потім продали право вимоги за договорами ще одній колекторській компанії ТОВ «Кредитні ініціативи» (співпрацює з АТ «Альфа банк»), яка і звернулася з заявою про вчинення виконавчого напису нотаріуса.

Отримавши від виконавця копію виконавчого напису, ми звернулися до суду з позовом про визнання його таким, що не підлягає виконанню. За позовом було відкрито судове провадження та судом було зупинено виконання оскаржуваного напису.

В позові ми посилалися на те, що колектори звернулися до нотаріуса з пропуском визначеного законом строку, на те, що було порушено закон про кредитний мораторій, на те, що колектори не підтвердили нотаріусу факт передачі їм боргу, на те, що позичальник не отримував вимогу-попередження про вчинення напису, на те, що представник колекторів, який подавав заяву про стягнення кредиту, не підтвердив свої повноваження та ін..

Наші доводи за позовом були прийняті судом і було винесено рішення про скасування виконавчого напису нотаріуса. Потім на підставі цього рішення було закрито виконавче провадження і скасовані всі арешти.

Копія судового рішення знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо оскаржити виконавчий напис нотаріуса вчинений за заявою ТОВ «Кредитні ініціативи», АТ «Альфа банк» або іншого кредитора та закінчити виконавче провадження.

Записатися на консультацію ви можете за телефоном, зазначеним нижче.