Відмова Кей колекту у виселенні з іпотечної квартири, суд

Якщо такі колекторські компанії як ТОВ «Кей колект» чи ТОВ «ФК Вектор плюс» відібрали право власності на ваше майно, що виступало як забезпечення кредитного договору і намагаються через суд зняти вас з реєстраційного обліку проживання, то інформація в цій статі вам знадобиться.

Вказані колекторські компанії викупляють кредитні борги, що забезпечені іпотечним майном, у різних банків, потім відбирають це майно шляхом реєстрації права власності на себе і потім знімають з реєстраційного обліку всіх осіб, що там проживають.

Для зняття з реєстрації осіб, що проживають в іпотечному майні, колектори подають до суду позови про визнання осіб такими, що втратили право користування. В нашій практиці є значна кількість подібних справ і опис однієї з них міститься нижче.

Зазначені вище колектори групи ТОВ «Укрборг» набули право власності на предмет іпотеки: квартиру шляхом її реєстрації за собою в реєстрі прав власності. Таке набуття мало місце на підставі іпотечного застереження. Після цього, врховуючи те, що вони стали новими власниками майна, ними був поданий позов про усунення перешкод в користуванні житлом та зняття з реєстрації всіх зареєстрованих там осіб.

Ми в першу чергу розпочали процедуру оскарження незаконної реєстрації права власності до суду і потім на підставі існуючого судового процесу зупинили провадження в судовому процесі про виселення. Скасувавши право власності колекторів на іпотечне майно, ми поновли судовий процесс про зняття з реєстрації та надали суду докази того, що право власності колекторів припинене, а тому вони не мають права визначати коло осіб, що буде користуватися іпотечною квартирою.

Наші доводи судом були прийняті і позов кредитора був залишений без розгляду.

Копія судового рішення знаходиться внизу статті.

Ми допоможемо вирішити спір з ТОВ «Кей колект», ТОВ «ФК Вектор плюс» чи іншими коллекторами та зберегти ваше майно.

За консультацією звертайтеся за нижчезазначеним телефоном.